HAKKIMIZDA

Temelleri 2005 yılında atılan madencilik firmamız;  15 yılı aşan yolculuğuna gelişme ve değişim ruhundan ödün vermeden devam etmiştir.

SERRA MERMER olarak faaliyette bulunan mermer ocağımız Karaman ili Merkez ilçesi Özdemir köyü civarında üretim yapmaktadır.  Üretilen taşımız açık renkte olup, teknik özellikleri ve rengi açısından projelerde aranan ve çok kullanılan popüler bir üründür.

Lokasyon olarak da üretim alanımız liman, havaalanı ve diğer ulaşım araçları için de ulaşılabilirliği kolaydır.  Türkiye’nin lider limanlarından olan Mersin Limanına mesafesi 240 km, Antalya Limanına ise 370 km mesafededir.

SERRA MERMER sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek, Karaman ocağıyla pazardaki mermer talebine en iyi şekilde karşılık verecek renk ve nitelikte ürün elde etmiştir.  Bünyesinde mevcut, üretime geçmesi planlanan diğer ocaklarıyla da kalite ve başarısından ödün vermeden büyümeye, gelişmeye devam edecektir. Genç ve dinamik kadrosu ile bu amaca yönelik çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir.

 SERRA MERMER olarak daha ileriye gitmek için güven, yenilikçilik ve insana değer vermek temel ilkelerimizdir.

Misyonumuz sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmeti daha fazla müşteriye sunmak, sektördeki gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmektir

Vizyonumuz bilgi birikimimizi kullanarak başlattığımız faaliyetleri dünyada pazar payımızı artıracak şekilde geliştirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektöründe lider firmalardan olmaktır.